Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Трнодол

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузна куќа во Трнодол, поседува 250 м2, куќата е на 2 ката, со 7 соби, 2 дневни, и 5 спални соби, 5 балкони, 3 бањи, наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, машина за садови, клима, греење на сопствено парно, двор од 200м2 со летниковец, гаража, вселива веднаш.

Код на недвижност: 24664

Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
200 m²
Балкони
5
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
200 m²
Балкони
5
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА