Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец как Завод за Рехабилитација, поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен, греење на парно, балкон, 2 бањи, гаража, нова градба, не вселуван до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24653

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА