Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ модерен стан во Дебар Маало, поседува 65 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , МАШИНА ЗА САДОВИ, греење на парно, клима инвертер, нова градба, балкон, ГАРАЖА, вселив од 1 Декември…

Код на недвижност: 24543

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА