Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром кај ЕКВИЛИБРИУМ, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, клима, 2 балкони, нова градба, гаража.

Код на недвижност: 24532

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА