Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар кај Државна Болница, станот е 85 м2,со 4 соби, дневна
– 1 спална (со тераса)
– 1 соба (детска)
– 1 соба гардеробер
наместен комплетно со нов мебел, нова градба, клима, нова кујна, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, машина, 2 бањи, 2 балкони, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24529

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА