Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Ново Лисиче кај Фонтаната Тоше Проески, станот поседува 90 m 2, 4 соби, дневна и 3 спални, се издава наместен , кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, 2 балкони, греење на парно, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24515

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА