Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан на Водно,
кај Хотел Панорама, станот поседува 65м2, 2 соби,
комплетно наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домакинство,машина за перење, греење на сопствено парно, инвертер клима, нова градба, балкон, гаража.

Вселив веднаш!

Код на недвижност: 24443

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА