Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на Водно кaj 6 та управа , станот поседува 135 м2 , 4 соби, дневна и 3 спални, греење на парно, клима, се издава наместен со нов мебел, нова засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, 2 бањи, голем балкон, нова градба, сопствен паркинг, прекрасен поглед, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24420

Соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
135 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
135 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА