Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Дебар Маало кај Соборен Храм, поседува 90 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за греење на сопствено парно, клима, нова градба, балкон , 2 бањи, џакузи, 2 паркинг места, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24417

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА