Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува ПРЕКРАСНА куќа во населба Тафталиџе 2, понова градба, на ул Будипештанска, поседува 250м2, два спрата, со 4 соби,
– соптвено греење на струја ,
– 4 тераси
-подрум
-гаража со многу паркинг места, на
1 кат има кујна дневна и купатило
2 кат 3 соби 2 купатила 3 тараси,
клима уреди, алармен систем за безбедност, уредена градина и двор пред самата куќа од 420 м2.

 

Код на недвижност: 24412

Соби
4 соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
250 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
250 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА