Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан кај во Карпош 2 kaj Мида, во близина на ГРАТСКИ ПАРК, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова медијапан КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, клима, греење на парно, бања, балкон, слободен паркинг, нова градба, се ИЗДАВА САМО НА ПАРОВИ И САМЦИ, вселив од 1 ноември.

Код на недвижност: 24403

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА