Real Estate Agency
мени

Локација: Бардовци

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузна Куќа во Бардовци, поседува 560 м2 внатрешна површина, 7 соби, 4 балкони, надворешен паркинг, се издава сутерен, приземје и 1 кат, 3 клими, 7 купатила, ПРЕУБАВ двор од 2000 м2, ВИНАРИЈА, БАЗЕН, ТЕРЕТАНА.

Код на недвижност: 24353

Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
560 m²
Балкони
4
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
560 m²
Балкони
4
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА