Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов кат од КУЌА во Тафталиџе во близина на Гимназија Нова, поседува 130 м2, 4 соби, наместена со нов мебел, дневна и 3 спални, клима. 2 балкони, бања, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, двор, паркинг, посебен влез,подрум, вселива веднаш..

Код на недвижност: 24325

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
130 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
130 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА