Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар Спроти Соборен Храм , поседува 126 м2, 4 соби, ПОСЕДУВА 3 КАНЦЕЛАРИИ ПЛУС ГОЛЕМ ОКЕАНСКИ ПРОСТОР, се уздава ПРАЗЕН ЗА ДЕЛОВЕН со кујнски елементи, нова градба, греење на сопствено парно, инвертер клими, вселив веднаш…

Код на недвижност: 24313

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
125 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
125 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА