Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе кај Ѓорѓи Димитров, со површина од 165 м2, 5 соби, дневна и 4 спални, наместен со нов мебел, греење на парно, клима , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, слободен паркинг, 2 бањи, 2 балкони, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24213

Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
165 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
165 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА