Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на Водно , ВО ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС, станот е 320 м2, со 4 соби, 2 дневни и 2 спални, комплетно наместен со нов и модерен мебел, греење на сопствено парно, клима,нова градба, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, 3 балкони, 3 бањи, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 24185

Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
320 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
320 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА