Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар кај Влада, станот е 185 м2,со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно СО НОВ МЕБЕЛ,
греење на парно, клима,,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, 2 бањи, машина, 3 балкони, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 24170

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
185 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
185 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА