Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузно опремен стан на Водно кај Панорама, поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, во едната спална има гардеробер и вц, наместен со нов мебел, голем балкон, 2 бањи, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба , греење на клима инвертер, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24165

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА