Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗНА КУЌА во Тафталиџе во близина на Гимназија Нова, куќата поседува 120 м2, 4 соби, наместена со нов мебел, дневна и 3 спални, клима.балкон, 2 купатила. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, двор, 2 паркинг места, вселива веднаш.

Код на недвижност: 24159

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА