Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан во Козле кај Германска Амбасада, станот поседува 90 м2, 4 соби,дневна, и 3 спални. наместен комплетно со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон, 2 бањи, греење на струја, клима, сопствен паркинг, двор, подрум, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24145

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА