Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во ТАФТАЛИЏЕ-КАПИШТЕЦ кај Министерство за Економија, во близна на Центар, станот се издава ПРАЗЕН, со засебна кујна, поседува 75 м2, 3 соби, поседува ПРИЕМЕН ДЕЛ дневна и 2 спални, 2 бањи, греење на клима, на приземје, реновиран комплет, со сопствен паркинг и паркинг за 5 ВОЗИЛА.

Код на недвижност: 24132

Соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА