Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Аеродром, кај Хотел Русија, поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, се издава празен со 2 бањи, 2 балкони, реновиран, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24120

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА