Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 1 кај Мида, станот е 70 м2, 3 соби , дневна и 2 спални соби, нова кујна, машина, наместен комплет со нов мебел , тераса, 2 бањи, клима , нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24101

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА