Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, со нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, балкон, греење на парно, клима, 2 бањи, нова градба 2022 г, гаража, не вселуван до сега, 2 тв, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24083

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА