Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар близу Гтц, станот поседува 115 м2, 3 соби, конфорна дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, инвертер клима, греење на парно, реновиран комплет, 2 бањи, 2 балкони, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24045

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
116 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
116 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА