Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Дебар Маало кај Д М кафаната,поседува 70 м2 3 соби, дневна и 2 спални соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на сопствено парно, и клими, 2 балкони , 2 бањи, нова градба, 2 ПАРКИНГ МЕСТА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 23940

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА