Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во куќа на Водно кај Баба Цана, со површина од 100м2, 3 соби, со греење на сопствено парно , станот се издава празен, со 2 балкони, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23935

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА