Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов празен стан во Дебар Маало, кај Силбо, поседува 130 м, 4 соби, дневна и 3 спални, се издава празен со кујна и апарати, одличен распоред, греење на парно, клима, нова градба, голем балкон ,2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23934

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА