Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Парк, во Дебар Маало, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на струја,2 купатила,клима, 2 тераси, машина за садови, поздемна гаража,нова градба.

Код на недвижност: 23864

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА