Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува луксузна куќа во Карпош, Жданец.
Куќата е на 3 ката со поглед кон градот и Водно, со прекрасен хортикултурно уреден двор од 1100м2.
Внатрешна површина 780м2
Приземје : дневна соба со трпезарија и кујна, балкон со пристап од дневната соба, гостинската спална соба и тоалетот
сутерен : две спални соби, кујна, помошна просторија, бања и теретана
1 кат: три детски спални соби, два тоалети и соба за релаксација со маса за билјард
2 кат: мастер спалната која што располага со сопствен тоалет и гардеробер соба.
– кровна тераса од 200м2, со директен пристап од внатрешноста на куќата
– 1100м2 хортикултурно уреден двор, приватни паркинг места и базен со термална пумпа
– греење на централен систем со инвертер клима уреди, но постои можност куќата да се поврзе и на парно.

Код на недвижност: 23847

Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
1100 m²
Балкони
5
Греење
Клима уред
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
1100 m²
Балкони
5
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА