Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе во Биси, со површина од 50 м2, 2 соби, наместен со нов мебел, греење на сопствено парно, клима , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, гаража, сауна, не вселуван до сега, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23763

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА