Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава кат од куќа во Црниче, над Света Петка, наместен со нов мебел, поседува 110 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, машина за сушење, клима, 2 бањи, греење на сопствено парно, приватен паркинг, има прекрасен двор, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23664

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА