Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов ПРЕУБАВ стан во Капиштец-Долно Водно, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба 2021 г, ПАРККНГ, вселив од 4 декември.

Код на недвижност: 23660

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА