Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов луксузен стан во Центар кај Министерство за Земјоделие во Парк, поседува 80 m 2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, 2 балкони, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23643

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА