Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов деловен простор во Тафталиџе кај Олимпико, со површина од 160 м2, 4 простории , се издава празен, со греење на клими , кујна, 3 тоалети, деловниот е на 2 нивоа, заеднички паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 29133

Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
160 m²
Балкони
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
160 m²
Балкони
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА