Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром кај Скопјанка, поседува 60 м , 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , засебна нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, голем балкон, бањa, греење на парно, клима, машина , реновиран комплет, вселив од 17 Декември.

Код на недвижност: 23602

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА