Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa ЛУКСУЗЕН стан во Центар-Долно Водно, измеѓу Училиштето Киро Глигоров и Клинички центар, поседува 70 m 2, 3 соби.дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, фурна, плотна, греење на 3 инвертер клими, машина за перење, балкон, нова градба 2016 г, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23449

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА