Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан од 152м2, во Дебар маало, во непосредна близина на боемска улица, со следниве карактеристики:
Квадратура: 152m2
Кат: 1ви
Лифт: Да
Греење: сопствено
Климатизација: Да
Спални соби: 3
Купатила: 2 купатила, гостинско Wc
Помошни простории: 2 гардеробери, утилити соба
Тераса: да
Паркинг: ПОЦ
Станот никогаш не е вселен, се наоѓа на први кат на многу атрактивна локација, со простран дневен салон и е многу погоден за канцелариски простор (IT компании, адвокатски бироа, нотари, невладини организации, книговодствени бироа и сл.), салон за убавина, пилатес или јога студио итн.
Се издава празен, со опремена кујна која би ја изработиле според потребите на закупецот.

Код на недвижност: 23447

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА