Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 4 во Антико, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,купатило, клима. греење на парно, реновиран комплет,паркинг, машина за садови, балкон со поглед према парк, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 23382

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА