Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Капиштец кај Зебра, станот поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, греење на парно, клима, остава, 2 бањи, 3 балкони, понова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23360

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА