Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром,во Џевахир, поседува 55 м2,2 соби, наместен комплет со нов мебел, дневна и спална,16 kaт, греење на парно, клима. нова кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, балкон. нова градба. вселив веднаш.

Код на недвижност: 23302

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
16 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
16 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА