Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Se издава нов луксузен стан во Центар во буњаковец, станот поседува 85 м2, 3 соби, комплетно наместен со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 балкони, 2 бањи, клима, нова градба, паркинг, вселив од 23 Февруари.

Код на недвижност: 23158

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА