Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава кат од Куќа во Црниче, над Света Петка, наместен со нов мебел, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима, бања, греење на сопствено парно, слободен паркинг, има прекрасен двор, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23149

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА