Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар позади Собрание, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на инвертер клима, балкон, бања, реновиран комплет, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23073

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА