Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан на Водно, наместен комплет со нов мебел, станот поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални. нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина , балкон, купатило, 2 инвертер клими, понова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 22991

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА