Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар на плоштад. Станот е 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен , со кујнски елементи, греење на клима , балкон, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 22944

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА