Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов преубав стан кај во Карпош 3 позади City Mall во City Tower, поседува 55 м2, 2 соби,наместен комплет со нов и модерен мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима, бањa, нова градба, греење на парно, сопствен паркинг,вселив веднаш.

Код на недвижност: 26986

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА