Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во строг Центар на Улица Македонија, поседува 70 м2, 4 соби, се издава празен наместен со КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, мини кујна, интернет конекција во сите простории, греење на клими, 2 балкони, бања, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 22685

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА