Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 2 кај Машински, поседува 80 м2, 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, клима инвертер. 2 балкони, 2 купатила, нова градба.ГАРАЖА, СЕ ИЗДАВА САМО ЗА СТРАНЦИ, ОТВОРЕН ПОГЛЕД ПРЕМА ВОДНО, вселив веднаш…

Код на недвижност: 22526

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА