Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава МОДЕРЕН стан во Карпош 4 кај Шартекс, поседува 65 м, 2 соби, конфорна дневна и спална, наместен со нов мебел, клима, 2 балкони, остава, понова градба, слободен паркинг, машина за садови, вселив од 16 Октомври

Код на недвижност: 22508

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА